Loading Events

« All Events

  • This event has passed.
AIDA – Gjuzepe Verdi (31.05.2017) Maj 31, 2017 @ 8:00 pm - 11:55 pm
aida-majski

Orkestri, kori dhe ansambli i baletit pranë Operes dhe Baletit ne Maqedoni

Details

Date:
Maj 31, 2017
Time:
8:00 pm - 11:55 pm
Event Category:

Venue

Opera dhe Baleti i Maqedonisë
Bulevar Goce Dellçev 4
Shkup, 1000 Macedonia
+ Google Map
Phone:
+389 (02) 3118 – 451