Loading Events

« All Events

  • This event has passed.
BERBERI I SEVILJES – Gjoakino Rosini (13.05.2017) Maj 13, 2017 @ 8:00 pm - 11:00 pm
sevilski_web

Orkestri dhe kori në Teatrin e Operes dhe Baletit ne Maqedoni

Teatri popullor i Sërbisë – Novi Sad (SËRBIJA)

Details

Date:
Maj 13, 2017
Time:
8:00 pm - 11:00 pm
Event Category:

Venue

Opera dhe Baleti i Maqedonisë
Bulevar Goce Dellçev 4
Shkup, 1000 Macedonia
+ Google Map
Phone:
+389 (02) 3118 – 451