Loading Events

« All Events

  • This event has passed.
CLEOPATRA – e Ballet Vasilij Medvedev (27.09.2017) Shtator 27, 2017 @ 8:00 pm - 11:00 pm MKD600
cleoptara -majski1

Solistë, ansambli i baletit dhe kori i  Operës dhe Baletit në Maqedoni

Details

Date:
Shtator 27, 2017
Time:
8:00 pm - 11:00 pm
Cost:
MKD600
Event Category:

Venue

Opera dhe Baleti i Maqedonisë
Bulevar Goce Dellçev 4
Shkup, 1000 Macedonia
+ Google Map
Phone:
+389 (02) 3118 – 451