Loading Events

« All Events

  • This event has passed.
FSHEHTËSIA IME – MJUZIKELL PËR NDERË TË TOSHE PROESKI-IT (28.03.2017) Mars 28, 2017 @ 8:00 pm - 10:30 pm MKD1200
tajno_web1

Details

Date:
Mars 28, 2017
Time:
8:00 pm - 10:30 pm
Cost:
MKD1200
Event Category:
Website:
http://mob.com.mk/bileti/ta-no-mo-a-m-uzikl-vo-chest-na-toshe-proeski-28-03-2017.html

Venue

Opera dhe Baleti i Maqedonisë
Bulevar Goce Dellçev 4
Shkup, 1000 Macedonia
+ Google Map
Phone:
+389 (02) 3118 – 451