Loading Events

« All Events

  • This event has passed.
GALA KONCERT I KORIT PËR FËMIJË ‘FALSETO’ NËN OPERËN DHE BALETIN E MAQEDONISË Maj 28, 2016 @ 12:00 pm - 1:00 pm MKD150
falseto logo-01

Venue

Opera dhe Baleti i Maqedonisë
Bulevar Goce Dellçev 4
Shkup, 1000 Macedonia
+ Google Map
Phone:
+389 (02) 3118 – 451