Loading Events

« All Events

  • This event has passed.
KARMINA BURANA – KARL ORF (10.03.2017) Mars 10, 2017 @ 8:00 pm - 9:00 pm MKD300
carmina-poklon2

Dirigjent: Sasho Tatarchevski

Katerina Stojanovska – Soprano
Marjan Jovanovski – bariton
Dejan Stoev – tenor

Orkestra dhe Kori i Operës dhe Baletit të Maqedonisë

Details

Date:
Mars 10, 2017
Time:
8:00 pm - 9:00 pm
Cost:
MKD300
Event Category:
Website:
http://mob.com.mk/bileti/karmina-burana-karl-orf-10-03-2017.html

Venue

Opera dhe Baleti i Maqedonisë
Bulevar Goce Dellçev 4
Shkup, 1000 Macedonia
+ Google Map
Phone:
+389 (02) 3118 – 451