Loading Events

« All Events

  • This event has passed.
KONCERT I CHOIR e fëmijëve ” OTRADA ” – ( RUSSIA ) Maj 27, 2016 @ 6:00 pm - 7:00 pm
otrada

Details

Date:
Maj 27, 2016
Time:
6:00 pm - 7:00 pm
Event Category:

Venue

Opera dhe Baleti i Maqedonisë
Bulevar Goce Dellçev 4
Shkup, 1000 Macedonia
+ Google Map
Phone:
+389 (02) 3118 – 451