Loading Events

« All Events

  • This event has passed.
Koncerti i Gala “Kosta Trpkov” – këngëtarë të rinj opera (12.06.2017) Qershor 12, 2017 @ 8:00 pm - 10:00 pm
01

Details

Date:
Qershor 12, 2017
Time:
8:00 pm - 10:00 pm
Event Category:

Venue

Opera dhe Baleti i Maqedonisë
Bulevar Goce Dellçev 4
Shkup, 1000 Macedonia
+ Google Map
Phone:
+389 (02) 3118 – 451