Loading Events

« All Events

  • This event has passed.
LIQENI I MJELLMAVE – Pjotër Iliq Çajkovski (20.05.2017) Maj 20, 2017 @ 8:00 pm - 10:30 pm
lebedovo

Orkestri i Operës shtetërore në Plovdiv (Bullgari)

Solistë dhe ansambli i baletit i Operës dhe Baletit në Maqedoni

Details

Date:
Maj 20, 2017
Time:
8:00 pm - 10:30 pm
Event Category:

Venue

Opera dhe Baleti i Maqedonisë
Bulevar Goce Dellçev 4
Shkup, 1000 Macedonia
+ Google Map
Phone:
+389 (02) 3118 – 451