Loading Events

« All Events

  • This event has passed.
NË RRUGË – J. S. Bah – Shfaqje Baleti e Igor Kirov (10.05.2017) Maj 10, 2017 @ 8:00 pm - 10:00 pm
na pat

Teatri Kombëtar i Kroacise – Split (Kroaci)

 

Details

Date:
Maj 10, 2017
Time:
8:00 pm - 10:00 pm
Event Category:

Venue

Opera dhe Baleti i Maqedonisë
Bulevar Goce Dellçev 4
Shkup, 1000 Macedonia
+ Google Map
Phone:
+389 (02) 3118 – 451