Loading Events

« All Events

  • This event has passed.
PITËR PANI (balet për fëmijë) Maj 29, 2016 @ 12:00 pm - 1:00 pm MKD150
PETAR-PAN-BLANK

Details

Date:
Maj 29, 2016
Time:
12:00 pm - 1:00 pm
Cost:
MKD150
Event Category:
Website:
http://mob.com.mk/bileti/petar-pan-baletska-detska-pretstava-28-05-2016.html?___store=en&___from_store=mk

Venue

Opera dhe Baleti i Maqedonisë
Bulevar Goce Dellçev 4
Shkup, 1000 Macedonia
+ Google Map
Phone:
+389 (02) 3118 – 451