Loading Events

« All Events

  • This event has passed.
TREGIM PRANVEROR (Premierë) – SHFAQJE PËR FËMIJË (20.05.2017) Maj 20, 2017 @ 12:00 pm - 1:00 pm MKD200
falseto

Kori i femijëvë – “Falseto” pranë Operes dhe Baletit ne Maqedoni

Details

Date:
Maj 20, 2017
Time:
12:00 pm - 1:00 pm
Cost:
MKD200
Event Category:
Website:
http://mob.com.mk/bileti/proletna-prikazna-premiera.html

Venue

Opera dhe Baleti i Maqedonisë
Bulevar Goce Dellçev 4
Shkup, 1000 Macedonia
+ Google Map
Phone:
+389 (02) 3118 – 451