Loading Events

« All Events

  • This event has passed.
TREGIMET E HOFMANIT – Zhak Ofenbah Maj 24, 2016 @ 8:00 pm - 11:00 pm MKD400
hofmanovi prikazni

Details

Date:
Maj 24, 2016
Time:
8:00 pm - 11:00 pm
Cost:
MKD400
Event Category:
Website:
http://mob.com.mk/bileti/hofmanovi-prikazni-24-05-2016.html

Venue

Opera dhe Baleti i Maqedonisë
Bulevar Goce Dellçev 4
Shkup, 1000 Macedonia
+ Google Map
Phone:
+389 (02) 3118 – 451