Loading Events

« All Events

  • This event has passed.
TURANDOT – Giacomo Puccini Maj 26, 2016 @ 8:00 pm - 11:00 pm MKD600
TEST TURANDOT

Details

Date:
Maj 26, 2016
Time:
8:00 pm - 11:00 pm
Cost:
MKD600
Event Category:
Website:
http://mob.com.mk/bileti/turandot-akomo-puchini-25-03-2026.html

Venue

Opera dhe Baleti i Maqedonisë
Bulevar Goce Dellçev 4
Shkup, 1000 Macedonia
+ Google Map
Phone:
+389 (02) 3118 – 451