Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.
АПОКАЛИПТИКУМ – Драган Даутовски (концерт) март 27, 2017 @ 8:00 pm - 10:00 pm 400МКД
dautovski

Денови на Македонската музика

Детали за настанот

Дата:
март 27, 2017
Час:
8:00 pm - 10:00 pm
Цена на билетот
400МКД
Настан Category:
Website:
http://mob.com.mk/bileti/apokaliptikum-dragan-dautovski-27-03-2017.html

Место

Македонска опера и балет
бул. Гоце Делчев бр.4
Скопје, Скопје 1000 Macedonia
+ Google Map
Телефон:
+389(02) 3118 – 451