Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.
Васе Урдин – изложба на скулптури мај 9, 2018 @ 7:00 pm - 10:00 pm
Web Event OFF 7

Детали за настанот

Дата:
мај 9, 2018
Час:
7:00 pm - 10:00 pm

Место

Македонска опера и балет
бул. Гоце Делчев бр.4
Скопје, Скопје 1000 Macedonia
+ Google Map
Телефон:
+389(02) 3118 – 451