Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.
СКОПСКО ЛЕТО – „ОКЕАНИ“ – ЈЕЛЕНА ТОМАШЕВИЌ СО ОРКЕСТАРОТ НА МОБ јуни 23, 2018 @ 9:00 pm - 11:00 pm
jelena

Во рамки на фестивалот СКОПСКО ЛЕТО 2018, концерт „ОКЕАНИ“на ЈЕЛЕНА ТОМАШЕВИЌ – Србија, со Оркестарот на Македонската Опера и Балет,
диригент: Владимир Димовски

Билети на билетарницата на Македонската Опера и Балет

Детали за настанот

Дата:
јуни 23, 2018
Час:
9:00 pm - 11:00 pm
Настан Category:

Место

Македонска опера и балет
бул. Гоце Делчев бр.4
Скопје, Скопје 1000 Macedonia
+ Google Map
Телефон:
+389(02) 3118 – 451