Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.
ПИПИ ДОЛГИОТ ЧОРАП- Буден театар – Фестивал „ФЕНЕР“ 18.06.2017 јуни 18, 2017 @ 6:30 pm - 7:30 pm 200МКД
pipi

fener

Во рамките на фестивалот „Фенер“ на Буден театар ќе имате можност да ја гледате претставата „ПИПИ ДОЛГИОТ ЧОРАП“ на малата сцена во Македонската опера и балет.

Детали за настанот

Дата:
јуни 18, 2017
Час:
6:30 pm - 7:30 pm
Цена на билетот
200МКД
Website:
http://mob.com.mk/bileti/buden-pipi-18062017.html

Место

МОБ – Мала Сцена
Бул. Гоце Делчев бр. 4
Скопје, Macedonia
+ Google Map