Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.
Топче – Буден театар – Фестивал „ФЕНЕР“ 18.06.2017 јуни 18, 2017 @ 11:00 am - 12:00 pm 100MKД
topche

fener

Во рамките на фестивалот „Фенер“ на Буден театар ќе имате можност да ја гледате претставата „Топче“ на малата сцена во Македонската опера и балет.

Детали за настанот

Дата:
јуни 18, 2017
Час:
11:00 am - 12:00 pm
Цена на билетот
100MKД
Website:
http://mob.com.mk/bileti/buden-topche-18062017.html

Место

МОБ – Мала Сцена
Бул. Гоце Делчев бр. 4
Скопје, Macedonia
+ Google Map