Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.
МЕЃУ НАС- Буден театар – Фестивал „ФЕНЕР“ 17.06.2017 јуни 17, 2017 @ 6:30 pm - 7:30 pm 200МКД
megju 1

fener

Во рамките на фестивалот „Фенер“ на Буден театар ќе имате можност да ја гледате претставата „Меѓу нас“ на малата сцена во Македонската опера и балет.

Детали за настанот

Дата:
јуни 17, 2017
Час:
6:30 pm - 7:30 pm
Цена на билетот
200МКД
Website:
http://mob.com.mk/bileti/buden-megju-nas-17062017.html

Место

МОБ – Мала Сцена
Бул. Гоце Делчев бр. 4
Скопје, Macedonia
+ Google Map