Loading Настани
Барај Настани

Event Views Navigation

Следни Настани › балет

Настани Листа Навигатија

апр
150MKD

Одбележување на светскиот ден на танцот (29.04.2018, мала сцена на МОБ)

април 29 @ 6:00 pm - 8:00 pm
МОБ – Мала Сцена,
Бул. Гоце Делчев бр. 4
Скопје, Macedonia
+ Google Map
tanc 29 04
мај
500МКД

„БАЛЕТСКИ БИСЕРИ“ – ГАЛА БАЛЕТСКИ КОНЦЕРТ (15.05.2018)

мај 15 @ 8:00 pm - 10:00 pm
Македонска опера и балет,
бул. Гоце Делчев бр.4
Скопје, Скопје 1000 Macedonia
+ Google Map
Baletski MOV
+ Export Вчитани Настани