Loading Настани
Барај Настани

Event Views Navigation

Следни Настани › опера

Настани Листа Навигатија

мар
200МКД

„Помеѓу соништа и летови“ – Горан Начевски – ПРЕМИЕРА (30.03.2018)

март 30 @ 8:00 pm - 10:00 pm
МОБ – Мала Сцена,
Бул. Гоце Делчев бр. 4
Скопје, Macedonia
+ Google Map
01
апр
300МКД

„МАДАМ БАТЕРФЛАЈ“ – Џакомо Пучини (03.04.2018)

април 3 @ 8:00 pm - 10:30 pm
Македонска опера и балет,
бул. Гоце Делчев бр.4
Скопје, Скопје 1000 Macedonia
+ Google Map
madamme butterfly
+ Export Вчитани Настани